View Single Post
Staro 07.06.2010., 16:41   #65
miki1981
Registered User
Moj komp
 
miki1981's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 103
Citiraj:
Autor m4x Pregled postova
@m4x - Pa tako možda umjesto Sennheiser možda ima neštu iz ponude Creativa ili Steelseriesa što je ekvivalent? Ako nema onda možda neki drugi model Sennheiser-a, pa ću probat pogledat.

imam HD 202 ali su mi premale,u obzir dolaze samo HD 201[/QUOTE]
Onda m inema druge nego ti to probat dobavit. Neću niš obećavat, ja probam pa ti za par dana dam informaciju
Citiraj:
Autor knocker Pregled postova
evo mozda poslom budem nesto put RI...pa svratim ako mi ostane vremena da vidim store.
Slobodno, ali ne očekuj previše, ipak je to servisni prostor.
Citiraj:
Autor FitzTN Pregled postova
Ovaj sajt i cjenik mi je probudio nostalgiju Vratio me u 90-e i rane 00-e
Tako je to kad se počinje, nitko te ne mazi, nema se novaca na bacanje i osnovne stvari se naprave, pa onda polako nadograđuje...
Citiraj:
Autor zaki Pregled postova
Same pohvale, cjenik savrsen (jedino mi koolance fali)

mislim da bih mogo jedno vodeno sastaviti u skorije vrijeme tako da ce mi vas ducan biti od velike pomoci ( istrest cu vjerojatno 5k kn na vodeno )
Hvala na pohvali, i nadam se da ćemo onda i poslovati. A što se tiče koolance-a za sad mi je nedobavljiv, ali nadam se da ćeš pronaći ono što ti treba medju drugim našim brandovima koji nude dijelove i accesoriese za vodeno: AC Ryan, Bitspower, CoolerMaster, Collaboratory, DangerDen,
Hardwarelab, Silverstone, Thermaltake.

Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Impresivan popis
Nešto će se definitivno naručiti.

Pitanje, a artikal nevidim na popisu, dali je ikako dobavljiva prozirna stranica za CoolerMaster Cosmos 1000 kučište?

E da, i dali ima kakvih cable sleeving kitova? Ni njih baš ne vidim.
Hvala.
Trenutno nema, bit će mi dobavljive tek 17/07, znači prekasno za prvu isporuku. Ako budeš još zainteresiran u drugoj isporuci ti mogu uzeti.

Inače obavijest za svih, prva narudžba stiže 15.07. što znači da se narudžbe i uplate za nju zaprimaju do cca 01.07. Sve naručeno nakon tog datuma će stiću u drugoj narudžbi, koje će biti cca 30 dana nakon prve. Potruditi ćemo se da svakih cca 30 dana radimo narudžbe, tako da ne bude baš pretjeranog čekanja.
miki1981 je offline   Reply With Quote