View Single Post
Staro 10.08.2014., 17:50   #197
Emissary
ČLAN FKTa
Moj komp
 
Emissary's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Split
Postovi: 2,264
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Imam ovaj sauger
http://www.karcher.com/int/Products/...s/16296000.htm

Koji je plaćen tričavih 550 kn i jedino sto mogu reci da je to najbolji ususavač za te pare ikad.
Citiraj:
Autor FERRYS Pregled postova
Nakon što smo ženinim starcima uništili njihov Miele od ~2000kn dok smo preuređivali stan, uzeli smo u baumaxu neki Karcher sličan ovom samo ima inox posudu ( pogledam točan model ) za cca 800kn...

Prezadovoljni smo!
- Vuče ko mutav i to ne samo na početku dok je vrečica prazna
- nema brige za pregrijavanjem ( motor ima zasebno hlađenje), komotno drndam njime po preko sat vremena bez pardona...
- kak je kolega gore napisal, nemaš brige za dijelove, nastavke, vrečice i sl. Svud ima svega...
Ovi mi postovi djeluju poprilično uvjerljivo, ovi "normalni" kućni usisavači od 500-600 kuna jednostavno nisu dovoljno dobri izradom i performansama, nemaju ni približno snage da podignu tepih, a na dosta njih čim se napuni kutija oslabe dok se ne isprazni, a katkad triba i oprat filtere jer samo istresanje ih ne pročisti dovoljno (imam 2 takva - aeg-electrolux i rowenta).

Zanima me zašto onda ovi "industrijski" za relativno male novce tako dobro usisavaju, u čemu je kvaka, možda na ovim kućnima se plaća dizajn i manja buka?
Po meni 100 kuna za 5 vrećica je bagatela za neku normalnu upotrebu (usisavanje 2 stana jednom tjedno), ne znam zašto tražit zamjenske kad ove traju dugo.
Emissary je offline   Reply With Quote