Tema: Automobili
View Single Post
Staro 10.10.2019., 21:41   #46456
SympForTheDevil
Registered User
 
SympForTheDevil's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 636
Citiraj:
Autor burmuz Pregled postova

Ipak se ima par godina garancije, ovi premium daju 4 ili 5 ( znam za Mercedes i Audi ) i to je isto nešto.
Kažem, meni je prvome tempting uzeti nešto staro 3-4 godine da je visoka klasa ali me brine što kasnije ako je nesreća da naletiš na nešto loše. No, zato je i jeftinije zar ne.
Uzmi jahreswagena iz službenog salona(oni koji imaju licencu za prodavati nove),koji ti garantira unfal frei I sa niskim km. Jesu skuplji ali znaš šta dobivaš.

U tim salonima dobijas garanciju službenu garu na prostoru eu(2,3,4 god) koja se kod Merca zove Junge Sterne, kod BMWa Premium Select I ko Audija....isto tak nekak Al me to ne zanima jerbo je Audi prepakirani VW.

I zadnje,moj savjet je idi na aute velikih serija,izbjegavati nekakve izvedenice koje su u trendu sada a discontinued sutra(recimo BMW 2,BMW 3 GT I sl.). Iza garantnog roka biti će dijelova za kikiriki po eBay.de(recimo original injektori za 70€ + 15 dostava umjesto 3200kn kod nas u servisu).

Ako ideš na Merc,pogleda šta Scholz Wollenstein nudi,ja svog uzeo tamo,stari E i B klasu uzeo tamo,frend C klasu. Svi sretni i zadovoljni.

Zadnje izmijenjeno od: SympForTheDevil. 10.10.2019. u 21:51.
SympForTheDevil je offline   Reply With Quote