View Single Post
Staro 08.12.2004., 00:05   #34
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,103
Citiraj:
Originally posted by No123 Evo kupio ja DVD przilicu LG 4160B A onda sam obisao pola trgovina u gradu u potrazi za DVD RAM medijom i konacno u jednoj sam nasao BASF DVD-RAM double-sided 5.2 GB (type I rewritable DVD) i sav sretan dao sam malo manje od 300kn za njega
Ali kako ja to nikad nisam vidio kada sam dosao kuci iznanadio sam se jer je DVD RAM bio u nekoj zastitnoj plastici iz koje se nije mogao izvaditi Pa sam ja, jelte, na silu otvorio tu plastiku i izvadio medij van da ga mogu stavit u przilicu. Nero prepoznaje medij kao DVD RAM ali kad ocu nesto stavit na njega javlja mi:
Imam Windowse XP SP2.
Cestitam na pametnom formatu i odluci i sad mi je grozno reci da si se totalno ubio sa ovom cifrom (oko 300kn!!!!!!!) za stari 5.2GB,koji se jedva moze i vani kupovati a kamoli kod nas.

Ta firma je stvarno drska i bezobrazna kad prodaje stare stvari !!!

Za oko 300kn, mozes kupiti u ZG skoro 4 komada Dual layer 9.4GB
DVD-RAM-a. Pomnozi to sa 4 pa znas koliko je to prostora

Ako ikako mozes vrati taj CD u ducan za povrat novca. Napisat cu ti u PM kako da obrazlozis razlog vracanja (ako se odlucis na vracanje) a oni nemaju sanse potvrditi da nisi u pravu.

Taj CD se lagano vadi iz svog caddie-a, jer imas dva mala "jezicka"
koja samo pritisnes i disk ide vani lagano, nadam se da nisi demolirao caddie, nadam se da ga mozes uredno vratiti unutra?

Za XP ti nije potreban driver, mada ga mozes koristiti. U W2K treba oprezno dignuti driver (jako oprezno)

DVD-RAM je kao HD

Moras ga formatirati !

Preporucam ti FAT32.

Digni onda LG driver i program...u njemu sa dva klika formatiraj u zeljeni format.

Ponavljam, taj medij treba vratiti u ducan !!!!

PS: Znam jednog tipa koji rasprodaje Mac opremu i ima nekoliko novih DVD-RAM diskova (jednostranih i dvostranih) pa ih sigurno mozes dobiti za jako malu lovu, ako te zanima naci cu njegov email.




Visage je offline   Reply With Quote