View Single Post
Staro 30.04.2024., 09:52   #2516
skalar
Premium
Moj komp
 
skalar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,583
Citiraj:
Autor Karlo666 Pregled postova
Pa nakraju skužiš da je HT spaceshuttle za A1 što se tiče cijena i usluga.

Evo kad baš o A1.
Neki dan sam bio kod friškog A1 FTTH korisnika te njemu od početka je brzina 180 Down i 92 Up.
Sa mojim FritzFiberom je dosta bolje 210 Down 93,5 Up što se tiče brzine i pinga ali oped debelo ispod ugovorene brzine.

Nemojmo zaboraviti da je ovo gradu Kaštela na lokacijama na koje je spojeno oko 30+% korisnika.

Sent from my Pixel 7 Pro using Tapatalk
HT nije spaceshuttle pogotovo što se cijena tiće,kvliteta usluge ,kako kod koga, kod prijatelja u roku od tri mjeseca uveli su optiku i HT i a1,HT-ova optika nije išla preko 285 i mada su tehničari više puta mjerili kod njega
HT-u je bilo svejedno oni su ko puštali sa centrale 1gb,da bi mu nakraju nakon 3 mjeseca ponudili raskid ugovora,srečom u tom vremenu je a1 uveo svoju optiku i brzine su mu bile odmah koliko je plačao kvalitetom je zadovoljan
,kod a1 tehnička podrška(sam način rada),tv aplikacija je blago rečeno katastrofa,ali ni kod HT nije puno bolje,na grešake i poteškoće nijedni ni drugi nisu imuni ,pa po mom mišljenju jedina presudna činjenica kod koga ću je cijena
za sada telemach ima prednost pogotovo s opcijom prvih 100 dana mogučnost raskida ugovora bez posljedica,znaći rizik je minimalan.
__________________
-

-

skalar je offline   Reply With Quote