View Single Post
Staro 20.06.2008., 06:43   #32
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor Roso Pregled postova
Evo me

Bio sam malo zauzet traženjem HRT HD kanala (kojeg nikad nisam naša) pa sam zaboravio pogledat ovo.

Da, otvara se sutra, u petak. Trebalo se otvorit u prošlu subotui ali jednostavno se nije sve stiglo pripremit. Ima dosta posla oko računala, umrežavanja, podešavanja setupa itd. Ništa strašno ali skupi se toga.

Sutra bi tribalo bit besplatno cili dan. Za točan sat otvaranja ne znam, ali znam da će inače klub radit od 16:00 do ponoći.

Vozio sam Force dynamics, ili "beštiju" kako je dobila nadimak. Nešto preludo! Jedna od stvari koja se mora provat barem jednom u životu! Beštija tako trese i baca na sve strane, da ti na kraju nije cilj odvozit dobar krug, nego samo da ti ruke ne pobignu sa volana i noge sa pedala! Ozbiljno! Ni na kojem videu na youtube se to ne može dobro vidit. Kada vidite toliku konstrukciju sa kojom lakoćom se vrti i trese, ne možete virovat! Mene je toliko istreslo da sam se priznojio za samo dva kruga, a očni kapci su se sami zatvarali od sila.

Naravno, snaga sila se može podešavat sa sliderom na kompjuteru. Ja sam vozio na 80% i samo jedan zavoj na 100%. Za koliko toliko normalnu vožnju mora se vozit na oko 40%.

Mislim da će cijene inače bit:
25 kn 15 minuta na bernax simulatorima
50 kn 15 minuta na Force Dynamics 301

To su tek početni planovi, tako da bi moglo bit korekcija.
Hmmm, samo da to bude UP. Nego ove cijene nisu toliko ubitačne akoo se uzme u obzir takva simulacija. Svakako ću nastojat navratit do simulatora, jer bi volio odvozti krug na Spa!
Baja 001 je offline   Reply With Quote