View Single Post
Staro 21.03.2024., 08:43   #12379
prodo
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: zagreb
Postovi: 50
Pozdrav ljudi,

Htio sam kući roditeljima srediti net u kući. Treba im net i telefon
Sada im na računu stoji net max adsl s brzinom 30/5 mbit/s i telefon i to plaćaju npr. za prošli mjesec 33,37 eura
Ugovor im je istekao
Router je ZTE ZXDSL 931VII

Išao sam na chat sa sk i dobio info da je to max brzina jer je jedino parica tu dostupna (nebi baš na gigabox išao jer smo turističko mjesto, a oni kao ne garantiraju ništa-kontaktirao sam tu hakom pa ću vidit i šta oni kažu, a nemam ni neki dojam koliko trenutno trošimo mjesečno i je li ovih 600gb malo). U tcomu su mi ponudili za 29 eura mjesečno na 24 mjeseca, prva tri mjeseca 1 euro taj isti net 30/5 i telefon neograničen u toj cijeni.

Je li to to što se tiče ponuda? Trebam li se tu pozivati još na nekakvu posebnu ponudu?

I drugi problem mi je router. Kažu da će mi dat novi Arcadyan ali vidio sam ga u drugog člana obitelji i nedaju konfiguraciju nego preko telekom aplikacije što mi je sranje. Jer kuća je veća, poštelani su mi trenutno i custom dns-ovi i imam još jedan router sa ugašenim dhcpom u mreži, stavio bi i switch i ostavio si slobodu da mogu nešto sitno i setupirati.

Može li se tu iskamčiti neki drugi router nekako ili čak zadržati stari (max tv ne koristim niti trebam, imam svoj iptv)?

Hvala svima za trud.
prodo je offline   Reply With Quote