View Single Post
Staro 21.04.2022., 12:01   #13026
tascam
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: hr
Postovi: 814
Citiraj:
Autor skalar Pregled postova
ht-ov sustav me je godinu dana svaki mjesec na računima zafrkavao morao sam pisati svaki mjesec pritužbu koja je uvijek uvažavana uz obečanje da se neće ponoviti ali eto sljedeći mjesec opet nanovo i kap koja je prelila čašu je pod moraš oduzimanje fritza 7590i na "silu" davanje tehnicolora koji ima ont na sebi kod kojeg su portovi ili vlan id 100 ili 1500 tako da swichevi u stanu nisu igrali više nikakvu igru svoj router nisam mogao staviti jer ga nisam imao kamo priključiti tako da na kraju 90% stvari nije radilo,da bi nakon što sam se žalio zamjenili tehnicolor za obićan speedport kao 1gb nije moguće na mojoj liniji mada je uredno godinama radilo,i u to je došla ponuda A1 262kn mjesečno naspram 330kn tcomu za gotovo istu uslugu + 6 mjeseci besplatno mobiteli bolje tarife 30kn mjesečno jeftinije i preuzimanje izlazne naknade.

problemi su bar zasada riješeni došao serviser i kaže bio je nekakav šum koji je uzrokovao pucanje malo pročačkao kabel i sve se spojilo cam kartica uz malo nečkanja na hbo-u proradila .

p.s Nikky-u puno hvala na iskazanoj pomoći.
Nikky je velemajstor
tascam je offline   Reply With Quote