View Single Post
Staro 08.05.2019., 01:15   #1
KixzoR
noob?
Moj komp
 
KixzoR's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2011
Lokacija: Zaprešić
Postovi: 135
Simplex bitcoin

Pozz trebam jednu informaciju o ovoj firmi.Priča ide ovako javio mi se lik koji je od mene htio kupit nešto i poslao mi je payment preko paypala,i na mail mi došo link di se spajam na ovu stranicu jer kao moram ispunit neš da mi puste uplatu.međutim nisam skužio za šta služi stranica i ispunio sam tamo svoje podatke di me tražilo preslika osobne da se uvjere da sam ja.i taman kada sam trebao dat broj računa tj kartice sam vidio da se radi od bitcoinovima.tako da sam odkanto dalje potvrđivanje kartice ali nisam siguran jel mi preslika osobne prošla.da bi na kraju ispalo da lik koji je htio kupit od mene jer zapravo prevara.mene zanima samo pošto sam slikao svoje podatke jel postoji mogučnost da budu ti podaci zloupotrebljavani tj dali je ta firma prevara pošto sam tražio na netu i ima par postova samo kako ekipi bitcoinovi nikada nisu došli nakon uplate.ja niti sam kupio bitcoinove niti sam ih htio već samo dali postoji mogučnost da ta firma radi gluposti sa podacima da nebi ukrali ili je sigurno?
KixzoR je offline   Reply With Quote