Tema: E Cigarete
View Single Post
Staro 09.12.2018., 02:13   #1176
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,202
Ja ti osobno metnol bas ne volim, a isti osjecaj ko sa cigarom nećeš imat nikako, jedino približno je BlackNote Quartet koji košta... mnogo...

Ugl jesi koristio nic šhotove il samo paris tu shake bocicu? Ako kupis ovu duguljastu bocicu onda u nju moraš dodati nicshot da bi imala nikotina, jer su inače bez nikotina. Ako dodaš jednu bočicu nicshota(20mg) u taj 50ml shake, imat češ cca 2mg nikotina na mililitar, ako dodaš dvi imat ćeš cca 4, ako ne dodaš nećeš imat 0 nikotina .
Nicshotovi nisu bolji, nisu jeftiniji nego nužno zlo, uvedeni su zbog EU zakona da se nesmi prodavat nikotin u bočicama priko 10ml i zato su uvedene ShakeAndVape bočice u koje dodaš jači nicshot da imaš odma veću bočicu tekućine.

Ali imaš juice doctor eu na kojem možeš uzeti već smiksani nikotin u većim bočicama. Ne uzimaj preko 18mg nikotina jer je to već i samo previše, i 12 je jako puno iako bi možda moglo proć na nautilusu, al ugl se drži ispod 10 osim ako ti baš baš treba više.

Šta se tiče steepanja u pravilu duhan i kreme bi trebao preko 30 dana jer se tek onda kreiraju okusi, nezz koliko znaš, al aromu moraš promješat sa nikotinskom otopinom(uglavnom u omjeru 1:10-1ml arome sa 9 ml baze), aroma je koncentrirani okus, a tekućina je mix arome i baze spremna za parenje, bitna razlika.

Meni je trenutno hit od duhanskih: Halo Tribeca(aroma 49,00 kn i baza sa jucie doctor VPG X PURPLE LABEL 3 MG 25,98 kn)
Od voćnih KTS Death, slične cijene i od kremastih Sprit Of the Woods 75 kn.
Najskuplja aroma koju sam probao je Journey Jinx i dobra je al nije mi vrijedna 150 kn

Ja sam ti ukratko napisao, ali svakako preporučujem da pročitaš pojmovnik dole, da znaš o čemu se radi, a i malo ispitaš temu dublje. I šta god te još zanima slobodno pitaj ovde, i ako koristiš facebook imaš grupe Vaperska Škvadra i Vaper Zona gdje imaš puno ljudi koji su voljni pomoć, samo reci da si početnik da znaju
Attached Files
File Type: pdf parenje_noob.pdf‎ (179.7 kB, 975 views)
OuttaControl je offline   Reply With Quote