View Single Post
Staro 05.03.2008., 10:33   #21
kagjes
Premium
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zgb
Postovi: 94
oke, nastavak sage

kupio ja jblovce u usranom vemilu (jebiga, jedini prodaju na 6 rata zaba), i doso doma, spojio, i AJD, to sve zvuci dobro, cak puno bolje nego sa starim satelitima, moze se cak reci da subwoofer gubi korak sa jblovcima, ali nesto mi fali.

mozda je to do usviravanja ili pojacala u wooferu, al meni ti jblovci imaju dosta snage al fali im malo dubine takorec, zvuk je previse flat, onak malo se cuje kutija, tocno imas osjecaj da zvuk dolazi iz zvucnika, dosta puta zvuci odrezan. i to mi se cinilo bas da je do woofera, da ima neki filter za satelite, al kad bi spojio i na jednu liniju koju imam, i tu bi zvuk zvucao dosta cudno.

i to bi cak bilo oke da po netu nisam citao dosta jebacke reviewe di ljudi spajaju te monitore na pojacala i kazu da je zvuk jako dobar i slicno i bez woofera, da je fin prostran.

e sad, jedini nacin da otklonim dilemu jest da isprobam na nekom finom pojacalu i da kupim jedno sebi za po doma, i tako sam planirao uzimat.

pa me zanima, jel ima koji dobar ducan sa hifi opremom koji ce ti dat da isprobas prije kupis, da dofuram svoje zvucnike i vidim kako ce sljakat. cuo sam za nesto al nisam siguran.

i drugo pitanje, po mojim nekim razmisljanjima, trebao bih nekakvo pojacalo sa digitalnim ulazom (dakle da radi konverziju), izlazom za 2 zvucnika i jedan pasivni izlaz za sub (moze i aktivni pa bi se malo poigro ozicenjima unutar samog suba). vecina koji to sve imaju su oni poveci receiveri, a ja bi nesto manje, kompaktno. pa jel ima tu kakvih prijedloga?

e da, ako bas znate neki forum gdje mogu davit ljude koji nes vise znaju o svemu, stavite i to
kagjes je offline   Reply With Quote