View Single Post
Staro 05.04.2017., 15:47   #28
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
Citiraj:
Autor 1IvE1r Pregled postova
@nick praskaton
Izgleda da je najeftinije a skoro necujno upravo ovo sto ti imas, kod mene je vrlo slicno samo meni napajanje nije pasivno al ne cujem ga, (Be quiet dark pro 10 1000w)
Do 50 C meni se vrte dva venta na noctua nhd 14 na cca 600 rpm. Graficka je pasivna dok ne pokrenem igre a hdd sam stavio u NAS i makno ih u drugu prostoriju.
Gotovo besumno... probao sam nekoliko AIO hladenja i uvijek su mi bili dosta glasniji od ove kombinacije.
ma dobro i kazes, necu nista mjenjat, jedino m,e zivcira ovo smece od softvera AI suite, pa ove noctue naprije i nazad ne da mi da ih kontroliram od 0-max rpm, nego od 60-100% npr, ioako to je tiho, al zasto da vrti na 750, ako moze 500 rpm , i općenito mi ide na zivce taj AIsuite sa često se vent zna zblesat pa ga lupi na max, pa ti onda rucno udji u fan expert pa namjesti, a narucio sam s ebaya neke gumene podloske za ventove i sve ventove pospajao sa onim antivibracijskim gumenim "vijcima" sve u svemu zadovoljan sam, bas je kompletno nečujno, jos mi je crkla moja gainward 960 gtx ima jedno 5 tjedana pa čekam da vidim sta je s njom, jel crkla, oce li je popravljat ili cu ic na zamjenu ili nadopatu, u svakom slucaju ide neka 1060 polupasivna, tipa strix, msi aero, gigabyte i sl.

okacit cu slike kad mi grafa dode, kad sve bude kompletirano, evo kako je to sinoc izgledalo s vodenim i AC setom ventova, lijepo izgleda, al relativno bucno, prasnjavo, zujavo...



kad je cable management u pitanju, tu sam beskompromisan
nick praskaton je offline   Reply With Quote