View Single Post
Staro 15.10.2010., 00:59   #7
Imagine
undercover
Moj komp
 
Imagine's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: HT
Postovi: 1,392
Citiraj:
Autor luks 88 Pregled postova
uf, nabrojao si dosta toga, pola stvari ne razumijem,...
Da jesam...
jer se upuštanje u izbor projektora svodi baš na spomenuto.

Bez uzimanja svega u obzir , bilo kakve preporuke napamet su ništa drugo nego glupost.

Tako da ...mene zaboravi ako očekuješ neki prečac tipa " pogledaj x projektor ili projektore te marke"

Uz to, nakon što sebi odgovoriš i kreneš lurkat okolo ,primjetit češ da savršen projektor NE postoji i da se izbor svodi na 'vaganje' što ti je važnije.

skuplji ili jeftiniji projektor,LCD starije generacije s organskim panelom ili DLP projektor novije generacije s duga efektom ( ako tebi ne smeta, sam bog zna što je s ekipom koja bi s tobom gledala npr. nogomet) ,veča rezolucija ili manja , HDMI ulaz ili ne, veči projektor ili manji, DC2 čip/bolji kontrast ili HQV tehnologija, tiši ili bučniji projektor , skuplja lampa od 2000sati ili jeftinija od 5000 ,otvoreni svjetlovod ili zatvoreni, lens šift i fleksibilnost smještaja li fiksna leča/ofset i nimalo fleksibilnosti itd...


a kad sam več kod tog zadnjeg...u ovom stadiju kad kad još ne znaš gdje bi bio smješten taj projektor , LCD bez lens šifta poput tog spomenutog Sonija ti nikako nebi preporučio.
..osim ako te nije briga za sliku pa ti ne smeta hebavanje iste s Keystone opcijom ako ga nemaš na idealnom mjestu.
__________________
if you build it they will come
Imagine je offline   Reply With Quote