View Single Post
Staro 13.05.2009., 01:42   #29
Jackson
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Šibenik
Postovi: 648
Ahh... Zašto bi išlo lijepo kad može ružno?

Citiraj:
Ako si mišljenja da je vodič nepotpun, općenit ili prejednostavan, te da ne pokriva ono kaj je zamišljeno - budi tolko slobodan pa napiši sve kaj smatraš da fali, a da je tolko bitno za gledanje različitih materijala.
Pa to i je svrha mog prvog posta, da dopunim vodič.

Vidiš, ljudi kad čitaju ovu temu, ističu svoje preferencije, pa tako i ja. Gdje je problem?

Citiraj:
...niti ta ista mogućnost daje ama baš svakom DIVX-u odličnu sliku.
Točno, ali se lako daju prilagodit i to je komparativna prednost koju drugi nemaju, zato vrijedi istaknut. Opet moja nadopuna vodiču. Shaderi su često super stvar i stvarno ne znam zašto ne skrenuti pažnju ljudima na tu opciju, jer je pomalo skrivena i ne odveć user friendly. Ako imaš koju konfiguraciju shadera koja ti dobro radi, slobodno postaj

VLC je na prvom mjestu u vodiču, a kod njega ne piše da nema hardversku podršku, kao ni kasnije u tekstu, pa je i to opet moja nadopuna. Reći da ima mana ne govori puno.

A ako netko zna te stvari otprije, neće se zamarati vodičem On je ovdje valjda za ljude koji ne znaju?

Svjestan san svoje konfiguracije, ali to je bija biggest bang for buck i stojin kod svoje odluke da iako sa neuravnoteženim komponentama na ovaj način izvučen maksimum performansi. Hardverska akceleracija mi je odavno sređena.

Na kraju - dobar članak, puno informacija, zanimljivo složeno, good job!

Zadnje izmijenjeno od: Jackson. 13.05.2009. u 02:59.
Jackson je offline   Reply With Quote