View Single Post
Staro 01.06.2020., 00:47   #85
zgking
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 70
Nije problem uključiti airprint. Potrebno je samo prije na printeru napraviti povezivanje sa wifi mrežom , jer stvar šljaka preko toga. Na printeru nakon što staviš on kod wifi mreže udeš u čarobnjaka da ti sam nađe mrežu tvoju. Nju izabereš i upišeš lozinku i to je to. Kada hoćeš printati sa mobitela airprintom samo označiš da što hoćeš printati i stisneš kvadrat sa stelicom prema gore..( ios 13.4.1 ) , pa će te pitati što želiš sa tim raditi. Pri kraju tog padajućeg menija ti piše print ili ispis ako ti je meni na hrvatskom . Kada prvi puta bude printao odabreš pisač broj kopija i to je to. Kada se radi o više teksta zna ti ponuditi da printa dvostrano .

Sa njim ćeš dobiti brze upute kako se povezuje putem wifija , ali ti mogu na email poslati detaljne upute skinute sa brother sitea.

Također ti skrećem pozornost da imaš strpljena prilikom pisanja lozinke jer se mala slova nalaze na kraju iza brojeva , tako da znaš jer je to mene izludlilo. Hvala na pomoći pri tome i-menu jer sam ja bio ...grrrr lud.

E da , printer ne podržava 2,4 Ghz mreže i na tom upozorio kada sam htio bržu wifi mrežu na optici (100/20 MB/s )izabrati . Tako da je sada instaliran na sporiju wifi mrežu , ali sporije to shvati uvjetno.
zgking je offline   Reply With Quote