View Single Post
Staro 27.06.2021., 17:22   #28
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,797
Ne mogu skuziti gdje unosim aktivacijski kod za novi uredjaj... Eon account/sajt? Probao kopati po mobilnom appu i preko web sajta na kompu, nula bodova, trazim dalje

Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
Kasni li video kao na iptv-u u odnosu na obični tv?
EON mi ide oko 30ak sec prije IPTV-a, a znam da mi IPTV kasni 1-2 min naspram podnevnog dnevnika.
Citiraj:
Autor Matth€w Pregled postova
Vidim da podržava Chromecast, tako da izi-pizi preko moba castati na TV i GG.
HBO, Cinemax i vjerojatno jos neki filmski kanali ne podrzavaju castanje because "copyright regulations". Ali konkretno castanje na Shield tv radi jako dobro. Mobilni app isto dobro to hendla, ekran se kompletno zacrni iako je mob budan, jedan tap i pojavi se GUI. Super ako imas amoled ekran. Naravno, mozes lockati mob i ugasiti ekran, ne treba biti upaljen app/ekran.

Budem s vremenom usporedio kvalitetu izmedju castanog materijala i ako ga gledam direktno na Shieldu bez AI upscalinga.

Ugrubo gledano, kvaliteta castanog materijala je slicna ili pinkicu losija od mog IPTV providera. Zvuk zvuci skoro pa identicno na nekim kanalima.

Zanimljiv ni je ovaj EON za starce koji su malo prestari za driblanje s IPTV-om. Taman sad kad sam im uzeo Firestick pa cu i taj kombo testirati.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.

Zadnje izmijenjeno od: xlr. 27.06.2021. u 17:40.
xlr je offline   Reply With Quote