View Single Post
Staro 18.10.2007., 11:28   #40
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
ovako,operacija je trajala dugo...preko 2 sata,izvukli su mi tu cistu (tekuću,nema potrebe za patoloskom obradom!) i kompletno rekonfigurirali kosti u nosu sve do čeljusne kosti,jako kompliciran zahvat jer mi je nos iznutra bio sav polomljen...uglavnom,prilično je boljelo jer nisam htio opću anesteziju zbog silnog krvarenja kojeg bi to prouzrocilo...radije sam potrpio,uglavnom,ništa što se ne može preživjeti,iako je curu slom živaca skoro uhvatio jer su joj rekli da ce trajat max 1h op....
na kucnoj sam njezi od jucer,operiran sam u 10 ujutro do 12h,bili smo u "apartmanu" sve do 18h za svaki slucaj...sav sam natecen,i uzasno iritira sto ne mi je nos natamponiran,kao i sinus,ma dišem samo kroz usta...a tu nema baš spavanja,užasno je iritantno i mi se grlo,jezik,usta,usnice...suše...vađenje tampona za 4 dana i bojim sa da ni to nece biti ugodno iskustvo.

eto,to bi bilo to za sada...uglavnom nije mi toliko loše,ne boli...s obzirom na to da je jutros pala ševica moram biti i više nego zadovoljan s postoperativnim stanjem iako sam nakon toga još duplo poplavio,otoci...ali šta je tu je
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote