View Single Post
Staro 26.04.2018., 08:47   #77
ivo_k
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: .hr, .com
Postovi: 448
Citiraj:
Autor domis Pregled postova
I beg to differ...neda mi se sad traziti ostale

https://store.hp.com/us/en/mdp/elitebook-820

Nauči razliku između poslovnog laptopa i uređaja za šminku.

Ja nisam upoznao mrežaša koji se kune u wireless. Svima je to nužno zlo, a znam par ljudi koji bi ti opalili jednu zidarsku da im ovo veliš u facu

O RLY? You don't say...
A opet reci mi dal na tim uređajima poslovnjaci rade ili samo budu uvijek dostupni, odnosno "rade"?
Ja govorim o ultrabookovima, odnosno top poslovnim laptopima, ne o ciglama koji se kod nas smatra poslovnim. nauci razliku.

poznam poslovne ljude (al stvarno poslovne iz globalnih kompanija, ne informaticke slosere kojima je mikrotik maksimum tehnoligije, a o antiknom ciscu vlazno sanjaju) koji bi, da im kazes da wifi nije za rad i da je nuzno zlo, te cudno gledali i zaobilazili u buducnosti.

Mislim generalno stav informaticara da su korisnici idioti i da je samo pravi posao samo ono sto oni rade (a vecina toga se sastoji od trosenja vremena na krpanje i rjesavanje problema koji ne bi trebali postojati) uzrokuje to da poslovnjacima informatika i informaticari idu na nerve opako i da su budzeti toliko niski.
Budimo realni, u vecini firmi je informatika podrska poslovanju, a ne obrnuto i u skladu s time se treba ponasati. a ne govoriti o zidarskim mjerama preodgoja kad netko kaze nesto s cime se ne slazes.

Zadnje izmijenjeno od: Nikky. 27.04.2018. u 13:34.
ivo_k je offline   Reply With Quote