Tema: Apex Legends
View Single Post
Staro 18.05.2019., 14:14   #96
Doktor O
I encompass, and I eclips
Moj komp
 
Doktor O's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Plazikur
Postovi: 910
Citiraj:
Autor Full Throttle Pregled postova
Boli njih neka stvar oće se igrat tjedan dana ili 6 mjeseci. Novci su im na računu.
Igra je FREE TO PLAY i ovisi o kupovini digitalnih gluposti da se održava.

Da, prodan je battle pass možda u par miljuna, ali isto tako, iscurio je bio i kod koji si umetnuo u pokretačke parametre i dobiješ 1000coinsa - pa prebaciš to i kupiš battle pass za džaba.

Ja sam dao 10e za passs, čisto da podržim developere jer sam mislio da će izdavat što svjež content, krcati igru questovima/challengesima/unlockablesima. DA ću imati an što trošit battle points koje akumuliram sad nakon 110lva, ali ništa.

DAkle, 100+110 lvl, samo skupljam svaki level 600 pointa koje nemaš na što trošit.
Moraš kupit legendarni skin sa real life money pa tek onda otključat counter part koji možeš ingame currency. Onak, fora, not.

U svakom slučaju, svako slijetanje je isto, mapa je dosadna postala, sniper meta se izmiče kontroli, + broken hitbox pathfindera/ krivo računanje dmg na debelima gib i caus. usporeni serveri, lag, netcode i hitovi bez dmg...jednostavno nakon 200 sati te te stvari otjeraju od igre.
Prvih mjesec dana konstatno puno 6-8 soba na discordu, sad nema nikoga. Jednostavno dopizdilo jedno te isto.
__________________
Doktor O je offline   Reply With Quote