Tema: Metro Exodus
View Single Post
Staro 15.05.2019., 13:07   #1004
Doktor O
I encompass, and I eclips
Moj komp
 
Doktor O's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Plazikur
Postovi: 910
kao što rekoh, ne čudim se nego sam pitao, jesu bitni za priču? ne možeš nromlano reći, ne, nego fantazirati, samim time u istom tonu je vraćeno, ali jasno to se ne smije.

Oprostit ćeš, kojih 5 igara? metro redux su dvije nove igre? Ili postoje još dvije za koje ne znam.

Liječenje frustracija? Valjda je to fora da bi postigao neki forumsku nadmoć nad nekim, samo to napišeš.

Ne razumijem ja tko liječi frustracije, samo sam pitao jesu li dijalozi bitni, pa je netko odmah došao sa spikama, gejmeri šta se čudite...no dobro.

Živ bio.

Sent from my nokia 3310

Citiraj:
Autor Mladenxy Pregled postova
I opet ništa nije forsirano nego lokacije logično prate priču, izašli su iz tunela i traže životno održivo područje...vrlo jednostavno. Ti otvoreni dijelovi su veći nego u prethodnicima što je je i logično, jer u prethodnicima si imao te dijelove između dva tunela, urbana područja. Sada putuješ vlakom, pa opet logično imaš i veće otvorene mape na stanicama, ali igra je i dalje u potpunosti linearna i nije sandbox naslov. Ideš od stanice do stanice pa do krajnjeg cilja, nemaš misije da ponovno šaraš po mapama sa kojih si krenuo dalje...Stajanje na "stanicama" je bilo relativno kratko, nije tamo boravio danima pa da su nam trebali i RPG elementi poput hrane.
Razgovore preskočiš ako si nezainteresiran ili tako nestrpljiv..Koliko vidim prilično te nervira, nije svaka igra za svakoga.
Metro i metro last light su mi bili perfektno pogođeni pričom, veličinom ''mapa'', ma svime.
Ovdje mi to ne paše, ne sjeda mi u taj setting, kao da igram stalker, a zapravo ne igram.
Razumijem shemu, putujemo vlakom pa naiđemo na svašta i ok, ali ono, više sela, ljudi, enemya. Da ima više interakcija, likova koji mogu dati još neki secret quest ili nešto.
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Doktor O. 15.05.2019. u 13:14.
Doktor O je offline   Reply With Quote