View Single Post
Staro 09.05.2019., 16:43   #8735
henri_007
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 476
Od kad je Bnet postao A1 postali su katastrofalni. Evo primjer njihovog poslovanja.

Imao sam 3D Carnet, 120Mbps, 187 kuna. Sad u travnju mi je isticao ugovor i zovu oni mene i nude mi produljenje ugovora, isto 3D paket ali brzina 150 Mbps za 180kn. Kako sam bio vani rek'o vidjet ću/razmislit ću pa vam javim. Nakon tjedan dana ih zovem da želim produžiti paket kad tamo nije 150 Mbps nego 120. Aj reko može i 120. Zbog svoje aljkavosti sjebali račun za travanj i zove me ženska da mi kaže kako mi je velikodušno obračunala popust i da moram platiti 190kn umjesto 300kn. Krene ona meni objašnjavati stavke, kao ova brzina od 120 Mbps je bila dodatna opcija i ona mi je sad isto istekla sa ugovorom. Pitam pa koliko sad u novom paketu imam brzinu, 70 Mbps!! Rek'o nisam se tako s vašim kolegama dogovorio, i onda krene sa izmotavanjima da kolega vjerovatno nije obraćao pažnju na to bla bla. Uglavnom ciganjska posla!
Ono što ja sad mogu, raskinuti ugovor kad mi konačno dođe, uzeti tih 70Mbps za 180kn ili nadoplatiti 15kn za 150Mbps. I sa tih 195kn su uvjerljivo najpovoljniji ali stvar je načina i principa. Puj!!!
henri_007 je offline   Reply With Quote