View Single Post
Staro 02.05.2019., 10:00   #462
Pere_A
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
Katasrtofalno!

Poz svima. Nakon četvrtog katasrofalnog iskustva s ovom kurirskom službom mogu samo poručiti: izbjegavajte ih kao i one koji koriste njihove usluge. Zadnji put sam nasamaren jer je internet trgovina objavila na svojoj stranici da koristi usluge DPDa međutim u međuvremenu su promijenili dostavljača. Sada koriste OEX. Web prodavatelj mi je poslao službenu poruku s brojem trackinga koji uopće nije postojao. Kada sam poslao upit prodavatelju i OEX-u, od potonjeg mi je došao odgovor da takva pošiljka ne postoji. Naravno da se je paket pojavio nakon 12 dana i, kažu da će mi uskoro isporučiti. Od danas, prije kupovine tražim informacije o dostavljaču. Ukoliko se radi o OEX - bojkotiram! Prethodna tri iskustva vezana su za Amazon.de koji dostavlja preko austrijske pošte koja je pak bliska s OEX-a. Uobičajeno je da najave dostavu pa ne dođu, često pod izgovorom da su bili ali "isporuka nije uspjela". Za takvo ponašanje prema klijetima naprosto nema opravdanja! Valjda bih trebao koristiti godišnji odmor i ogranizirati svečani doček za plaćenu uslugu. Sa svim ostalim službama imam dobra iskustva.

Zadnje izmijenjeno od: Pere_A. 02.05.2019. u 10:06.
Pere_A je offline   Reply With Quote