View Single Post
Staro 14.07.2007., 01:58   #8
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,102
Citiraj:
Autor knezigor Pregled postova
E sad da li je ovo pod probleme ili nekaj drugo neznam..... ali predložite mi neki program za prženje koji nema nikakvih extra postavki - ako takav uopće postoji (može i iz DOS-a) nego samo da uzmem file-ove koje hoću, stavim u folder koji hoću spržiti i kažem BURN!!!! Nero i ostali ušminkani programi me ne zanimaju!!!

Sasvim prihvatljivo, pa cak i legitimno pitanje. Danas kad se sve oslanja na masine. Ne vidim zasto nebi bilo programa koji ne trazi nijednu intervenciju. Prije odgovora nize, mislim da je ovaj program (potpuno besplatan) toliko blizu tvom idealu... da ces ga odmah prihvatiti bez ikakvih poteskoca. Uvjeri se koliko je jednostavanog i cistog pristupa :






Doslovno utrpas svoje foldere i snimanje! Koliko vidim, cak ce intervenirati ako si stavio audio/data pa ce i dalje sam nastaviti. Dakle (ako zelis) mozes samo odabrati "izlaznu destinaciju" svog snimanja (Data/kopija/audio) i nemas nikakve brige. Jedina mana programa (nekome nece biti) je sto nemas jasnu verifikaciju progresa snimanja. Jednako ces na deklariranoj brzini zavrsiti kako i ostali burn programi... ali, nece po % precizno dati na znanje koliko ti je ostalo do kraja. Doduse, to mozes ionako iz navike trajanja, sto bi rekao Ćiro Blažević: Lako Anticipirati

Eh da, program je upravo toliko velik, da ga mozes upravo na disketi i drzati. Preciznije, zamalo u dva primjerka!


Citiraj:
Autor knezigor Pregled postova
I još jedno teoRetsko pitanje....u čemu je fora da se nekaj kaj ja "uzmem" iz jednog foldera i ako to hoću staviti na Floppy odnesem na Floppy i to se tamo "spremi" ili odnesam na drugi HDD i to se tamo "spremi" (dakle zapiše u magnetnom zapisu), ali kad to odnesem na DVDRW (ili CDRW - nije sad bitno) i kažem BURN, e onda tu treba sva sila filozofije i par Ajnštajna da bi se to zapržilo...
Sa gore spomenutim programom ovo vise nece biti problem. No razjasnjenja radi. Priroda transfera na HDD ili disketu (zaboravimo na tehnologiju i nacin prenosa) je upravo "destinacijom" drugacija od CD/DVD-a, pojednostavljeno receno. Svaki tvoj transfer na HDD ili disketu se tretira jednako, kao DATA, kao podaci.

Jadan opticki medij nemoze biti tako komotan kao HDD ili disketa, jer ga muci reuma od lasera. Posebno ga muci logicka birokracija koja od njega - koji je poptuno apolitican - trazi da se izjasni za koga ce glasati prije izbora.

Odnosno mora u programu stranke najaviti hoce li izaci kao Audio izvodjac, kao DVD-ROM ili pak kombinacija spomenutih stvari. Nesmije ni buđet prekoraciti, jer ako pređe 2GB izborih listica, mora se odmah pozivati na UDF amandman, kako bi stao na izbornu listu koalicije

A znaj da nisu sve laserske "glave" jednake. Medij zna otkazati kad mu naidje Arlovich ili Šeks laser glava, to je šok i za najbolji medij. Imaj obzira prema njemu. Vidis da mu nije lako

Snimaj neko vrijeme Express Burn-om, pa ce se nejasnoce pretvoriti u sigurnost i vrlo brzo ces snimati na Neri. Malkice angazmana ti treba, to je sve.
Visage je offline   Reply With Quote