Tema: Automobili
View Single Post
Staro 03.10.2023., 15:49   #69759
zwer
crnjo
Moj komp
 
zwer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,895
Ovako, mozda je netko nekad bio u slicnoj situaciji, pa ima neki savjet.

Dakle, prije 4 mj. imao sudar, nisam kriv, sve cisto, papirologija od murje predana u osiguranje, odobrili popravak. Auto ostavio u ovlastenom servisu.

Sredili su vecinu toga, no lakiranje je napravljeno zaku*ac, da budem pristojan.

Reklamiram, prihvate reklamaciju bez rijeci (i corav prstom vidi da nevalja).
Polakiraju drugi put, opet nevalja, jos gore. Reklamiram. Prihvate reklamaciju.

Tu krecu sad lazi... tvrde da ce treci put lakirat u drugom ovlastenom servisu i slat auto tamo. Ipak po nalogu direktora ( apsolutni moron) ide "Picassu" (moj nadimak za njihovog vanjskog lakirera), Picasso sjebe treci put. U Black Pearlu im (navodno, sad tu vise ne vjerujem nikom) potvrde da je posao sranje i prvi put oni meni javljaju da nevalja lak i da ce sutra u 10h osobno lik odvest auto u drugi ovlasteni koji ima svoju lakirnicu da oni obave posao kak spada.

Sutra provjeravam u drugom ovlastenom, auta nigdje. Zovem lazove, izvlacenje da su me zvali pa se nismo razumjeli (?!?! call hitory says otherwise, nula poziva od njih) i da je prekidao signal

I sad pak zakazu termin 13.10. opet u drugom ovlastenom (dakle cetvrto lakiranje) gdje ce se sve napravit po PS-u kakti...

Auto je sluzbeni, vlasnik je leasing kuca, ali ja se s njima moram jebavat nazalost. Zamjenski auto koji mi daju je odron (vec treci dobijam) u odnosu na moj (1/3 snage, nema parking senzore, 3 klase nizi, manual mjenjac i sl.).

Zanima me:
- kako doc na kraj s njima?
- kome prijavit ovaj bullshit? da li mogu ikome?
- any advice?

Pisani trag imam (43 maila, religiozno pisem, slikam lak, sumiram sve kaj smo dogovorali telefonski), a oni sto se situacija pogorsava sve manje komuniciraju emailom te prebacuju na telefon.

Kad se trakavica zavrsi, objavim full story sa svim detaljima na apsolutno svim mogucim mjestima gdje mogu, da se isti shit ne desi nekom drugom. U nekoj drugoj drzavi bi ovakvi diletanti odavno bili zatvoreni.


__________________
sound powered by B&W/Denon
zwer je offline   Reply With Quote