View Single Post
Staro 30.06.2011., 21:45   #26
draksa
Premium
 
draksa's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 333
mjesečna ušteda 12 kWh ili ti toliko kuna. Ako si u klimatiziranom onda si uštedio dodatno još 1/3 struje za hlađenje (4 kWh) na klimi.
:-)
Ako još zamijeniš 17" CRT za 24" LED dodatnih 50W...


Treba imat keša za hladni CPU, po zimi grije za noge = stedim plin . Imo sam 17" LCD,al oslo mi par kondenzatora moram to zamjenit sad sam na 15" LCDu . Najgore kaj nemrem upgrejdat na neki C2D,C2E,C2Q jer mi je ploca banana,nemrem uzet novu plocu jer mi je BTX kuciste,a napajanje crvci tu ko da ga nes previse mucim a i nije da ga ne mucim jer ipak potrose proc i grafa dosta. A po ljeti za noge imam saunu nemoram ic u toplice

No

Ovdje je tema G8xx
-->
Citiraj:
Autor C128 Pregled postova
Baš sam išao pogledati što se krije iza D830 (skleroza), a ono tebi ne treba grijanje zimi.
MAX TDP: 130W ali budući je sad ljeto... brzo umjesto na more u dućan po hladni CPU. Da ne kažem račun za struju ako radiš 20 dana mjesečno po 6 sati --> mjesečna ušteda 12 kWh ili ti toliko kuna. Ako si u klimatiziranom onda si uštedio dodatno još 1/3 struje za hlađenje (4 kWh) na klimi.
:-)
Ako još zamijeniš 17" CRT za 24" LED dodatnih 50W...


Treba imat keša za hladni CPU, po zimi grije za noge = stedim plin . Imo sam 17" LCD,al oslo mi par kondenzatora moram to zamjenit sad sam na 15" LCDu . Najgore kaj nemrem upgrejdat na neki C2D,C2E,C2Q jer mi je ploca banana,nemrem uzet novu plocu jer mi je BTX kuciste,a napajanje crvci tu ko da ga nes previse mucim a i nije da ga ne mucim jer ipak potrose proc i grafa dosta. A po ljeti za noge imam saunu nemoram ic u toplice

No

Ovdje je tema G8xx
draksa je offline   Reply With Quote