View Single Post
Staro 20.09.2016., 23:41   #771
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor raptox Pregled postova
@Mileni, vidim da hvalis oneplus3 pa me zanima jer bi pozalio ako uzmem njega? U zadnjih 5-6 godina koristim samo iphone koji odlicno radi u paru sa ipadom (facetime, imsgs itd) pa me i s te strane jebe malo prelazak na android. I bas nebi uzeo vanilla sedmicu, radje bi uzeo 7s ali opet nemogu toliko cekat.
Meni osobno je OP3 najbolji Android ikad. Bolji od Nexusa 6p i to ne za malo, vec osjetno bolji. Brz, odlican build quality, kamera (iznenadjujuce) dobra, itd. Dakle ne mogu taj mob nahvalit dovoljno.

No ako si navikao na Apple ekosustav, i ako volis svu tu lijepu sinkronizaciju, onda ti to sve nista ne znaci. Ali se isplati barem isprobati, jer OP3 drzi odlicnu cijenu, a vrlo brzo se proda.

Dakle ako si ikad mislio isprobati android i napraviti switch, boljeg trenutka nemas. Odlican mobitel sa smijesnom cijenom (u usporedbi sa drugim flagshipovima barem), i koji jos uz to odlicno drzi cijenu na njuskalu, a relativno lako se proda. Cca 3000 kn s dostavom. Ako ti se nakon tjedan-dva ne svidi, uz nikakav ili jako malen gubitak prodas ga.

No opet, ako zelis nastaviti po starome, i ako ti sve to odlicno lezi, onda se drzi isprobanog recepta. Da moram drzati i koristiti samo jedan mobitel, to bi sigurno bio iPhone. No jedina alternativa tom iPhoneu za mene je OP3.

Eto ti malo dileme
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote