View Single Post
Staro 29.12.2013., 23:17   #297
raptox
Premium
Moj komp
 
raptox's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 137
Citiraj:
Autor raptox Pregled postova
Ovako, koristim ajfon peticu vec skoro godinu dana. Kupljen je 21.12.2012, tako da imam garu jos par dana. Problem je slijedeci: prilikom koristenja moba 15-20 minuta neprekidno desava mi se da kada stisnem dolji dio ekrana (a i samog mobitela oko home tipke) da cujem pucketanje, kao da se ekran odlijepio malo. Po ljeti kad bi se punio i zagrija doslovce je po cijelom desnom rubu tako bilo. E sada provijerio sam indikator vlage i bijel je, provjerio sam da mob nije spigan itd. Izguglao sam kvar i vidio da je najvjerojatnije problem u tome sta se ljepilo nije stiglo do kraja osusit i da je od istog problema patio i google nexus 7. Ekipa je u apple storeu dobila instant nove mobitele ali mene jebe da me "postena" i "strucna" ekipa iz agrama ne zajebe. Koja je procedura da se zastitim kad im furam mob da me ne ozene? Jer mogu trazit da ga slikaju, ispred mene provjere indikator vlage itd...?
Evo da javim dojmove. Mobitel predan u sub pred kraj radnog vremena, rijesen u uto (Badnjak!), medjutim nisu ga poslali sa Zitnjaka u Gundulicevu pa sam morao cekat petak da ga podignem (to je jedini minus). Jer iskreno sam mislio da se mob pregledava i u Gundulicevoj te se po potrebi salje na Zitnjak. Ugl novi mob sam dobio sa os godinu dana gare. Starom je gara isticala 22.12.2013 a na servis je predan 21.12 a za novi uredja vrijedi do 24.12.2014
raptox je offline   Reply With Quote