View Single Post
Staro 15.01.2007., 15:14   #326
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Izbacili su i 2.0.5 patch..to je već treći u 2 tjedna..nešto se ipak ozbiljno zakuhalo u Blizzardu..možemo mi pričati priče za malu djecu o memorijskoj nekompatibilnosti,no činjenica je da ako ja igram dungeon sa 3 šveđana, švabom i ne znam,nizozemcem..i od toga se i njima 5 puta zamrzne komp,moraju restartati..pa meni još jedno 10tak puta..to znači da ovo sve nema veze niti sa virusima,niti sa HW kako se želi predbaciti..

Osobno mislim da ako je mema u stanju prožvakati FEAR,i ne znam šta sve ne..onda jedan WoW engine mora letjeti..jednostavno logirao sam se malo,da ne ispadnem tu dežurna cvilidreta..na njihov technical support forum..pa to je strašno..stotine replya upravo na temu crasheva..ne znam dal se to meni čini..ali većina,jedno 80tak posto ih ima ATi u kompu..eto toliko o teorijama zavjere..i svima se redom nakon 2.0.3 život okrenuo naopako..onaj WoW život,jasno..

Kako će pomoći reinstallacija..to ne znam,napravio sam osobno već 3 od tad..skidao patcheve sa linkova koje je paske čini mi se stavio..ma sve savršeno radi..do trenutka kad Blizzard kaže cap..i sruši mi se komp..dam se kladiti da zbog brzine servera odhebavaju pojedine igrače,jasno ne mene osobno..već 100tine random odabranih..pa nek se dečki tuže na techforumu koliko hoće..mislim da je to strašno..neću pljuvati igru,jer ona nije ništa kriva..ali ovakva s3anja da nam Blizzard uvaljuje 2.0.3 patch,koji nije ništa popravio..2.0.4 koji je ispao još tri puta gori..pa sad 2.0.5 koji ne znam uopće..ma šta ću se trošiti ..pročitao sam release..pa to je smijurija..

Izdaju patch samo da bi ga izdali..eto..super..idem čekati 2.0.6... : nono :
thedream je offline   Reply With Quote