View Single Post
Staro 26.12.2017., 09:50   #134
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Citiraj:
Autor goc_mails Pregled postova
Znam o kojim se curama radi koje su zbog "mobinga" otisle ali isto tako znam da su te cure imale u svom uredu frizider, kuhalo, toster pa cak i akvarij. Doduse imale su seficu koja nije bas "komunikativna" i cak vec 5mj nije na toj poziciji. Prekovremenih ima ali nema toliko da netko moze rec da radi 12-13-14 sati. Sati se placaju, doduse ne svi ali ja ne znam u kojoj firmi se plati svaki sat.

S druge strane imao sam ljude koji su dali otkaz a rade 7 sati.

Takoder moram napomenut da se nikad ali nikad ne radi nedjeljama, praznicima niti je ikad kasnila placa. Da mi je znat koliko firmi moze to rec.
Ne kužim, kakve veze to što su imale frižider, kuhalo, toster i akvarij ima s ičim a pogotovo s mobbingom? Kaj, trebale su imat rešetke na prozoru i lance na nogama? Bogte, u svakoj normalnoj firmi dopustiš ljudima da to imaju, ne navodiš to kao neki izgovor. Isto tako mi nije jasno zašto mislite da je neplaćanje prekovremenih sati (pa bio to i jedan sat) normalno? Mislim ono, kakvu poruku time šalješ radniku? Ukratko, jebi se radniče. Danas ti neću platit jedan prekovremeni sat, sutra 3 , preksutra 5. Ako ti se to ne sviđa, dobit ćeš otkaz. A živimo u državi kakva već je pa ljudi trpe. To što se isto radi i po drugim firmama, ne znači da je to NORMALNO.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote