View Single Post
Staro 16.11.2018., 19:54   #8267
Vranduk
Registered User
 
Vranduk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2018
Lokacija: Šibenik
Postovi: 19
Exclamation

Ma jasni mi je, a valjda neko iz Sibenika ko je aktivan tu na forumu ima nekog susjeda penzica koji je samo na analogiji pa nam mozda moze prenjeti nešto

Ja sam sada uz tantalove muke pokušao od dvoje starih ljudi oko 200 m udaljeni od mog stana saznati išta (???). Oni na B-netu imaju 1 STB ("I gledaju milijun programa") a na još 2 tv-a gledaju po 9 programa i to od 12. 11. 2018, a do tada su gledali oko 40 programa. Sad sam se prisjetio da sam ja prije 2 godine sklopio prvi ugovor za digitalnu i dobio STB i isti broj programa (oko 40) je bio. A svega nekoliko tjedana prije toga sam otkrio da mogu digitalno gledati 9 programa, Zato sam zatražio digitalni prijemnik jer mi je slika bila puno bolja. Iz ovoga bi se moglo zaključiti da oni ne smiju isključiti nacionalne programe jer ne smiju puštati programe slabije kvalitete tj. u analognom signalu jer je u Hrvatskoj nacionalni signal digitalni. Zato i puštaju te nacionalne programe bez STB. Jedino me zbunilo što su mi ti ljudi u tih 9 programa rekli da imaju i N1, a to nije nacionalni program, a ja sam skenirao 14 programa i nema N1. Doista je ovo enigma veća i od španjolske nogometne reprezentacije!

Zadnje izmijenjeno od: Vranduk. 17.11.2018. u 14:01.
Vranduk je offline   Reply With Quote