View Single Post
Staro 16.11.2018., 15:14   #8261
Vranduk
Registered User
 
Vranduk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2018
Lokacija: Šibenik
Postovi: 19
[QUOTE=Vranduk;3239926]Zar nitko od vas na forumu od A1 nije dobio obavijest. Ja sam prošlog mjeseca sklopio ugovor na 2 godine za 3D paket (199 kn). Sklopio sam i ugovor na dodatni digitalni prijemnik (30kn prvih 12 mj. zatim 60 kn). Uzeo sam i prošireni paket bez ugovorne obveze za 35 kn. Bez obzira na ovo sve prije tri dana dobio sam obavijest na moje ime poštom "12. 11. 2018. god U POTPUNOSTI ĆE SE UGASITI ANALOGNA KABELSKA TELEVIZIJA. E tu su mene zaribali jer sad nude drugi i treći digatalni prijemnik po 15 kn mjesečno i besplatni priključak i besplatne savjete za korištenje STB-a, ali nisu napisali koliko programa dobijaš i nisu spominjali obvezan ugovor na 2 godine a meni su naplatili 100 kn PRIKLJUČAK DRUGOG STB-a. Može se zaključiti da po toj varijanti moraju potpisati ugovor na 2 godine i da će imati sve programe kao na prvom prijemniku.
Očito smo i ja i vi išli mislima pogrešno. Oni su meni poslali ponudu iako sam već koristio i drugi STB iz razloga što su mi htjeli sugerirati da po tim uvjetima zatražim i treći STB. Dakle vjerovatno su to slali njihovim korisnicima koji već imaju ugovor za digitalnu tv, a nisu nudili onima što su bili na analognoj. Dakle to je bila ponuda (do 31. 10. 2018.) za dodatni drugi ili treći STB.
Vranduk je offline   Reply With Quote