View Single Post
Staro 04.01.2020., 10:51   #117
borgy
kenova
 
borgy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: München / Dubrovnik
Postovi: 901
Citiraj:
Autor Disco Pregled postova
OK, namjerno radim novi post za ovo.
Dakle evo link za već instalirane Pixele sa crackom u rootu, sa zapakiranim PXviewom koji je radio na w7, na w10 nisam probao i sa portable winampom sa potrebnim pluginovima i muzikom iz Pixela. Tu je svih 14 brojeva, crack je malo mušićav, pa ga neki put treba pokrenut više puta u DOSboxu.

Možda bi najbolje bilo da borgy to uploada gore na taj svoj sajt sa Hackerima i ostalim, neka je sve skupa i da se ne zagubi.
Kad smo već kod tog sajta, ne radi link na ovaj dodatak za LOL II, skine samo jednu sličicu.

Link:

https://filebin.net/8m87561ul1x4e729

EDIT: Pokušaj drugi.
EDIT 2: Ovaj put radi i skida nekih 700kbps što je dovoljno za 34mb, traje samo tjedan dana!
Eto, uživajte i IMHO najbolje je ovo pokrenut u DOSboxu da bude pravi filing i preko cijelog ekrana (u 4:3, naravno).

EDIT 3: Probao sam brzinski Pixelview kroz compatibilty mode i normalno i ne radi na win10. Poslije sam skužio da sam ga već ubacio u svaki broj pixela(direktorij).
Hvala na Pixel-u!
Uploadao sam sve materijale na stranicu.

Prije tjedan dana sam formatirao 82 track 3.5'' floppy sa vgacopy i prebacio image Pixel floppya sa rawwrite-om (upute koje je netko postao u ovaj thread, sa originalne news groupe), ali nisam uspio zaobici copy protection za floppy-e nakon broja 2. Sada je sve rijeseno

Takodjer hvala na errati za LoL - ispravljeno.
borgy je offline   Reply With Quote