View Single Post
Staro 30.11.2019., 17:32   #95
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Danas sam baš preslagivao kutije u podrumu, pripremao kuglice, lampice i ostale sitnice za nadolazeće dane, kad sam primjetio staru, oronulu kutiju na dnu police... Vjerojatno sam je vidio i prije, ali uvijek ostavljao to za "neki drugi put", kad "budem imao više vremena".

Uglavnom, da ne duljim ... unutra sam između ostalog pronašao Hacker časopise broj 41 & 56! U lošem su stanju, dosta je stranica bilo navlaženo (i osušeno), ali su čitljivi i relativno dobro izgledaju ako izuzmemo neugodan miris. Pa ih vjerojatno budem skenirao i bacio u reciklažu, mislim da ih nema smisla čuvati ovakve... Budemo vidjeli! Nego, sorry @Morpheous na nepotrebnoj gnjavaži, ali puno hvala u svakom slučaju!

Također sam pronašao PC Play, broj 12/13 (dvostruko izdanje, sa Quake 3 Beta izdanjem i recenzijom). U kutiji je također bio i Win.INI, ali je nažalost bio previše uništen, te sam ga odmah morao baciti u stari papir... Šteta

U svakom slučaju budem skenirao Hacker-e čim nađem slobodnog vremena, pa možda kolega @Borgy može uploadirati sadržaj na svoju stranicu?
  Reply With Quote