View Single Post
Staro 27.07.2015., 10:03   #17
skitnica
Debeli gad
 
skitnica's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Makarska
Postovi: 805
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Prvi je krepao nakon 4 mjeseca, nemam pojma kaj mu je bilo. Drugi sad već godinu i pol veselo radi, punim ga originalnim tintama i problema nema nikakvih. Da sad krepa, vjerojatno bih kupio istog.

Puno me pitaš Uopće ne pratim koliko troši. Znam samo da kad se isprazni, kupim opet XL set tinti i miran sam sljedećih nekoliko mjeseci. Čisto uredska primjena je, najviše kopira i skenira, a za fotke imam Canona. Tu HP, ili bar ovaj model, nema što tražiti. ADF radi super i fino šalje gotovi PDF na komp u mreži, što mi je i najbitnije bilo od svega toga.

Fali mi jedino USB priključak. Moji nešto doma kopaju po mreži, pa printer izgubi vezu s routerom, i taman ja naletim da trebam nešto skenirati na komp. Onda izgubim još vremena dok nađem nekakvu SD karticu pa skeniram na nju.

Kad smo ga kupovali, mislim da nije bilo ništa drugo s tim uvjetima, a da ne košta najmanje duplo više.
Hvala na brzom odgovoru.
Znam da je za foto Canon bolja opcija medjutim zahtjev za A3 formatom cijenu Canona dize na 2600kn.
I nisu to fotografije gdje face cine najvecu razliku vec 3D renderi kod kojih se nekakve nesavrsenosti mogu tolerirati.
Odgovor "kupio bi istog" dosta pomaze.
S obzirom gdje ga namjeravam staviti model 7110 zbog visine mozda omoguci otvaranje prozora dok 7500 sigurno nece
skitnica je offline   Reply With Quote