View Single Post
Staro 20.10.2010., 10:35   #40
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,104
Citiraj:
Autor strgani Pregled postova
da pitam vas koji posjecujete cesto chipoteku (ili bar cesce od mene) dal zna itko dal jos uvijek prodaju diskete i po koliko? treba mi za skolu, a cuo sam da su u hg šrotu jako loše kvalitete...?
Nama cesto trebaju nove diskete, pa ih zemem kao novi špil karata. Ovo je trenutno naj kupovina da ne dobijes starudiju koja se fukara po skladistima.




Citiraj:
Autor ^SuperUnknown^ Pregled postova
Onda sam znao vidjat ljude koji su sa velikim shemama stajali i s prodavacem diskutirali neki zamjenski dio, a zadnjih X godina nisam vidio ni priblizno takvu scenu
Istina, ali vremena su drugacija i prati ih drugacija ponuda. Jedan ALT mi nabavi perfektne Panasonic elektrolite koje ovi mogu samo mastati. A takvih firmi imas na desetke i svi kataloski narucuju sto trebas. Jedina je cijena cekanje. Takvi dani su zavrsili za Chipoteku.

Ali opet, koliko puta zagrijes kod nekog lemilicu preko vikenda i shvatis da ti neka sitnica fali? Sjedamo u auto i usred nedjelje skocimo do Chipoteke. Zbog takvih stvari mi posluzi i veseli me da jos postoje. Sve ostalo sam vec ionako rekao o Chipoteci kakva je danas.

.8.
__________________




>>>> PCE kante 2012 <<





>>>>>>>>> PCE & ostalo <<<<<




>>>>>>> Što sam Slušao? <<<<<<

>>>>> Gimnastika za Okulare & LCD Addendum<<<<

>>>>> P o s t ... M j e s e c a <<<<


______________________________






Zadnje izmijenjeno od: Visage. 20.10.2010. u 10:44. Razlog: SU odgovor dodao
Visage je offline   Reply With Quote