View Single Post
Staro 27.01.2014., 09:26   #389
Verbum
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 679
Citiraj:
Autor FitzTN Pregled postova
Gotovo je nevjerojatno koliko je ružan .
Hlađenju se mora dati kapa dolje na tom modelu, ali bi me baš zanimalo zašto misliš da N750JV ili N550JV ne vrijede toliko?

Nažalost, dosta mi je izvan budžeta, 9000kn, a nemam ni ssd ni windowse :/.
Da laptop je stvarno ružan no hlađenje i kvaliteta izrade je vrhunska.
G750JW je jedan od rijetkih koji može rashladiti i7-4700HQ jer velika većina ostalih laptopa throttle-a CPU i onda se pitaš zašto si kupio laptop sa 4-jezgrenim procesorom ako mu je unutra ionako prevruće i ne može raditi punom parom pod opterećenjem.

Zašto mislim da N750JV ne vrijedi toliko? Pogledao sam ga uživo i usporedbi sa G750JW razlika je ogromna dok razlika u cijeni je oko 1500,00 kn opravdana pogotovo ako dajem preko 7000,00 kn za laptop. Evo ti još jedan review koji odlično opisuje N750JV:

http://www.youtube.com/watch?v=a7r2ZFpx748

Vjerujem da znam kako razmišljaš jer sam isto htio laptop u koji bi dodao SSD i glavni favorit mi je bio N750JV između ostaloga zbog dizajna. No, na kraju sam zaključio da mi je dugoročno bolje investirati u laptop koji ima vrhunsko hlađenje i kvalitetu izrade tj. G750JW i onda nakon nekog vremena u njega ubaciti SSD nego kupovati nekvalitetnog "plastikanera" N750JV koji se pregrijava i u njega stavljati SSD.

Ako ti je G750JW preskup moja preporuka ti je onda da uzmeš neki laptop koji u sebi ima i5 jer sve ostalo je veliki overkill za laptope na tržištu.

Zadnje izmijenjeno od: Verbum. 27.01.2014. u 09:37.
Verbum je offline   Reply With Quote