Tema: Putovanja
View Single Post
Staro 04.05.2018., 18:28   #341
Keyser Söze
Rent-a-maniac
Moj komp
 
Keyser Söze's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Našice / Slavonski Brod
Postovi: 747
slicno kao mistake gospoja i ja smo zapizdili u ljubljanu na 3 dana, to nam je bila dugo zelja. isli 1.,2. i 3.5.
sto se tice same ljubljane od mene top ocjene, vrlo uredno, bio je praznik pa nije bila prevelika guzva u gradu preko dana, cijene su tako kao sto kaze mistake visoke al ok izdrzis. vj to zagrepcanima lakse pada nego nama iz provincije.
smjestaj sam ubo preko bookinga 8 min od centra grada, 100€ za nas dvoje 2 nocenja i to nije bila kartonska kutija, dapače, sve što ti treba.
auto ostavio na parkingu, dobio potvrdu i 2 dana zaboravio na njega. sve pjeske, milina. radili smo oko 10-15 km pjesice svaki dan i bilo je stvarno odlicno.
građevine su top, utjecaj austrije se vidi na svakom koraku, a domaćini izuzetno korektni i uljudni.
Klopa je bila mrak osim 2 stvari koje sam isao na preporuku a to je sladoled u Cacao-u i pizza promenada. e tu su pali.
pop's burger skup, ali jako dobar burger i konobari vrlo pristojni i druzeljubivi ali top destinacija nam je bila le petit cafe tamo smo 2 dana bili na dorucku i kavi. atmosfera za 10 hrana jako fina, malo skuplje ali vrijedilo je svakog centa. Interijer spektakl meni i boljoj polovici.
dvorac jako lijep i odlično mjesto za odmor, uspon pješke je kratak ali jebitačan

put je bio SB-LJ-SB 700 km ravno
troskovi: tank nafte i ostalo za 150km jos 500kn
smjestaj 100€+pristojbe
vinjeta 15€
enc 140kn
misc: 100€ (hrana i ostalo)

za iduci posjet ostavili smo si kralja žara i tivoli park
__________________
ubija me ova recesija...jedem pljesnivi sir, pijem neka stara vina i vozim auto bez krova...
Keyser Söze je offline   Reply With Quote