View Single Post
Staro 14.09.2010., 22:46   #149
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,103
Citiraj:
Autor morph Pregled postova
To je ta na koju sam mislio, odmah kod dvorane. Nikako se nisam mogao sjetiti naziva. Bio sam tamo, ali samo vani, na terasi i koliko se sjecam nikada tamo nisam jeo. Bas mi veli prijatelj koji zivi u susjedstvu da nemaju vise u ponudi pizzu.
15-18kn je za punu velicinu pizze ipak bila dobra ponuda. Zar ne? A masa ipak gleda velicinu a prosjecnu pizzu oprasta. Mozda im se nije dalo nositi ili higijenski improvizacija od kuhinje nija bas dobro legla inspekciji?

Citiraj:
Autor huzo Pregled postova
eto u mom kvartu ima u kvartu jos i amfora koja je tak tak,ajmo reci druga po redu po mom ukusu,
Pa i red je da se javis i obranis svoj kvart

Amforu je mislim Mx prije nesto hvalio. Postoji li jos Pronto pizza koja mi je prije iz Borongaja bila prva dostava? Mislim da su oni prije bili najpoznatiji dostavljaci. Dobra kvaliteta i svi smo u Maksimiru na tenisu njih zvali. Samo ruzna navika da ni onoga koji je 100x narucio, nisu u stanju zapamtiti gdje stanuje. Vikednom su se prije kod mene prali auti i bicikli i redovito nas je barem 5-6 narucivalo uz ponekog susjeda najmanje jednom tjedno. Pa ne ne mozes bez IT-a pokrivati toliko kvartova i onda se ignorantski ponasati prema stalnim musterijama
Visage je offline   Reply With Quote