View Single Post
Staro 12.09.2010., 20:24   #112
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor Visage Pregled postova
Sto mu gromova, opet moram braniti a nisam niciji advokat buduci da tamo placam kao i ostali. Ali osim ako im nisu žohara nasli ili nesto novijeg saznanja... onda me prosvijetli sto su ti skrivili sad oni?

Ako aludiras na publiku ili kapacitet.. DA, koma im je lokacija. Parkiranje virutalno, prostor velicine oveceg kioska za novine. To sam im i ja toliko puta rekao. Ali lokacija ih drzi zbog dostave i spomena kvalitete integralnog. Nemaju cak ni toaleta, vec moras ici s kljucem u neki haustor ili sto li... zivi cirkus. Ali i dalje nisam nista procitao o kvaliteti pizze kao takve, a ona je zbilja dobra. Osim ako nemas neki ganz novi podatak star nekoliko mjeseci koji sam propustio?
Osim što šipo koji ih drži,ima lošu naviku davat staru šunku koja u najmanju ruku,samo zna smrdit ništa previše,osim kaj u quattro formaggio dobijem 2 vrste sira i vrhnje(ne vrhnje NIJE sir) ništa previše. Kolko ja poznajem,a poznajem jer živim cca 50ak metara dalje...niko živ u ovom kvartu ne naručuje tamo pizzu. Gotovčeva i njeni bircevi,svi naručuju iz Kvatrića(Vilenjak) il od tamo odakle čuju preporuke. A ne vidim da se baš cure iz Venere pretrgavaju od nošenja pizza po okolnim birtijama. A vjeruj mi,da je dobra,nosili bi je ko blesavi.

Ovo integralno nešto neam pojma,ne kužim se u te termine,ja sam mesožder.

Tu ti se veže jedna stvar iz biznisa s kojim se bavim: Ma gle,on je super igrač,samo ima nesreću da je završio u NK Kurilovcu. Odgovor na tu izjavu glasi: da je on dobar igrač,igrao bi u Dinamu


BTW,naručio sam slavosnku iz dvojke,nadam se da je neću morat vračat opet
trouble je offline   Reply With Quote