View Single Post
Staro 12.09.2010., 20:06   #109
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,103
Citiraj:
Autor morph Pregled postova
Mangiare u Tkalci, Ipak, moj izbor je pizzeria Sestine na kutu Draskoviceve i Vlaske,
Onda ce jedna od ove dvije pasti u izbor kad mi idemo "Mangiariti" jer nam se ionako blizi dogovor uskoro. Ali Chupko bi sigurno radije odabrao Draskovicevu radi sadrzaja, pa idemo vjerovatno tamo

Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Ček,ja nevjerujem da se Venera spominje u kontextu preporuke za pizzu u ZG,apsolutno nevjerovatno. Mislim da je njena popunjenost vjernom klijantelom kao i skuter za dostavu koji se pali reda radi zagrijavanja kvalitetan odraz njihove pizze
Sto mu gromova, opet moram braniti a nisam niciji advokat buduci da tamo placam kao i ostali. Ali osim ako im nisu žohara nasli ili nesto novijeg saznanja... onda me prosvijetli sto su ti skrivili sad oni?

Ako aludiras na publiku ili kapacitet.. DA, koma im je lokacija. Parkiranje virutalno, prostor velicine oveceg kioska za novine. To sam im i ja toliko puta rekao. Ali lokacija ih drzi zbog dostave i spomena kvalitete integralnog. Nemaju cak ni toaleta, vec moras ici s kljucem u neki haustor ili sto li... zivi cirkus. Ali i dalje nisam nista procitao o kvaliteti pizze kao takve, a ona je zbilja dobra. Osim ako nemas neki ganz novi podatak star nekoliko mjeseci koji sam propustio?
__________________




>>>> PCE kante 2012 <<





>>>>>>>>> PCE & ostalo <<<<<




>>>>>>> Što sam Slušao? <<<<<<

>>>>> Gimnastika za Okulare & LCD Addendum<<<<

>>>>> P o s t ... M j e s e c a <<<<


______________________________






Zadnje izmijenjeno od: Visage. 12.09.2010. u 20:14. Razlog: odgovor dodan Trouble
Visage je offline   Reply With Quote