View Single Post
Staro 12.09.2010., 19:26   #100
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,103
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
2Visage>Vjeruj mi opravdane su bile. Jednom kad sam im dao šansu,drito prije 3-4 godine bio sam tolko ogorčen slavonskom pizzom koju su nam donjeli u udrugu da sam im nosio nazad i pitao ih: šta je to?
Vjerujem ti, cak mislim da se nesto kroz maglu sjecam, da smo s drustvom kompozitora jedne godine nakon koncerta u katedrali od vodje Histriona koji je vodio skupinu (imao je stan nasuprot skole) bili odvraceni te godine (mislim 2000) da odemo svi na rucak. Bas je nekako slicno sugerirao da su se pokvarili. Ali eto, ovo sto sad vidim je stvarno za svaku pohvalu. Posebno ako ti kazem da imam dvije udarne Pizzerije koju su mi na dva koraka od mene. I bogme me vec cudno gledaju i nesto manje cujem : kak ste sused

Sjetim se odma Stare Save koja je bas nalupala bila jedne godine finu lovu na promociju via 101 i ostalih stanica. Ali kvaliteta jednostavno nije stigla doci nazad na te pompozne najave i paf... evo nam inspekcije i nekakva blamaza. A ljudi jasno i dalje pod zvukom reklame stoje vani i gledaju > kej se to desava i zasto su poljubili vrata. Kasnije su se popravili (period isto 2000) vratili na dobru kvalitetu. Puno je takvih primjera po gradu bilo i nesumnjivo bit ce i dalje.

Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Hm,nitko Plimu ne spominje...... ono je pizza za obeščastit se ko što bi svaki "Žderonja" trebao A baš su me na ovom forumu podsjetili za nju....
Pa nemoj u siframa, nego kad spominjete naziv, nabacite i neku adresu okvirno da svi znaju o cemu pricamo. Nisam za Plimu nikad cuo moram priznati.

Citiraj:
Autor Halos Pregled postova
@Visage - Da, Hedonizam je problem, jer ako odeš u krajnost zadnja granica ti je samo slano slatko kombinacija, odnosno Pizza(bilokakva al da ima jak okus) i puno CocaCole kako to biva...
Upravo tako kolega Halos. I onda samo samaras neravnotezu unosa senzacijom okusa od ekstremno kondicionirnog slatkog u jednaku slanu krajnost i tako ukrug. Sve dok zdravlje ne ispostavi racun na naplatu, a on stize bas svima. Samo mladost cini veeeliku odgodu placanja, pa je mnogima iluzija da si ostali neokrznuti. Cak i oni sa treniranim pulsom i plus metabolizmom.

Citiraj:
Autor Halos Pregled postova
Ja radim pizzu jos tamo od 5. razreda osnovne(pa si racunjajte) kada me mama nahuškala, od toga dana mislim da je mama 2 pizze ispekla. Ja sam sve pekao, i cilj mi je dovesti nekako na sto zdraviju a finiju varijantu pizze.
Odlicno Halos, cestitam na tome. Dapace, bas bi me zanimao (moze i na PM ako je kucna receptura) omjer i doziranje u kombinaciji koje dobivas. Posebno na spomen integralnog i kukuruznog. Imam razna brasna svih vrsta i mada su posebnija tipa Heljdino na papiru obecanje sjajne pizze - nazalost nisu. Jednostavno nisu sva idealna za jednostavnu formu pizze.

Citiraj:
Autor Halos Pregled postova
Bijelo brašno(tijesto) inače mrzim, i sada sam prešao na kukuruzno i integralno tijesto. Neznam što bi se desilo da više ljudi proba ovo kaj radim, morao bih pizzeriju otvoriti .
Ne koristim uopce, jedem beskvasno. Ali volim cistocu i jednostavnost pizze kao i lepinje koja je od istog materijala. Tako da u tom malom obimu ipak dolazim u kontakt s bijelim brasnom.

Citiraj:
Autor Halos Pregled postova
p.s. Slika odnosno link je popravljen.
Fino, bas gledam. Inace gljive fino podnose vecu temperaturu ali "mutacije" previse pecenog povrca bas i nije nesto jako pozeljno probavi. Tako da na cistu pizzu najvise onda dodam samo povrce koje je lagano pareno u Woku. Vani iskljucivo gljive i mrvicu povrca.
Visage je offline   Reply With Quote