View Single Post
Staro 22.08.2008., 21:49   #46
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Citiraj:
Autor Problem Pregled postova
i kolko si dugo vijezbao da prsa "naoteknu"??? Zanima me cito informativno da vidim dali bi mi se dalo upustat u takvo nesto, jer nevjerujem da je nesto kratkorocno
Nisi shvatio. Naotekla su od upale. Nakon pauze od par mjeseci smo krenuli sa teretanom i ciljano na grupe mišića. Tako radiš jedan trening prsa i biceps npr...drugi triceps i leđa...

3-4 vježbe za prsa, 3 serije, 8 ponavljanja, 23kg svaka ruka, pa 20-itice, pa 17-ajstice za kraj. Nakon takva dva treninga sam dobio upalu, doslovno podljev u sisama

Nakon 10-ak dana je tek prošlo. Ako misliš na neku dugoročnu promjenu, barem 6 mjeseci je potrebno da se neki ozboljniji rezultati vide. (fizički)

Ako se gleda napredak u smislu težina, ako se po pravo radi...ide jako brzo na početku. Recimo, sa 80kg maximale na bencu, za 3-4 mjeseca (povremenih treninga) sam došao na 105kg...ovisi što se radi. Ja ne smijem raditi na masi i maximalnoj snazi zbog sporta kojim se bavim, ali ako je cilj povečanje mišične mase - to je jako dug proces i nije baš kako to mnogi misle. Potpuna promjena prehrane je obavezna...no, dosta OT-a
Gilbert5 je offline   Reply With Quote