Tema: "5G" ?
View Single Post
Staro 06.02.2019., 20:23   #14
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,941
Citiraj:
Autor D/G Pregled postova
..potpuno NEOPRAVDANA
Kategorički se ne slažem.

Činjenica je da nikada prava studija nije napravljena vezano za štetan utjecaj radijskih valova na ljude ali i na eko sustav, nemojmo jednom zaboraviti i na sve ono što živi oko nas a bez čega ne mžemo. Nije bilo u poslovnom interesu pa eto, jebiga, nije se kompanijama isplatilo niti ulaziti u to. A ni korisnike, kada se navuku, baš ne zanima to previše, glava u pijesak i buć.

Naravno da ulogu igra i susceptibilnost organizma na razne vanjske podražaje. Nisu svi ljudi/organizmi jednako osjetljivi. Kada držiš telefon na glavi, EMV ti u mozgu inducira struje koje proizvode toplinu. Ti ako smatraš da to nije štetno, super. Znaš onaj osjećaj kada se uho baš dobro ugrije za vrijeme malo duljeg razgovora? E, primijeni to na mozak.

Naravno, telefon na uhu nije isto što i odašljač na par desetaka metara, intenzitet pada sa kubom udaljenosti, dakle dosta brzo.

5G će, između ostalog, uvesti OGROMAN broj odašiljača iz razloga što valovi nižih valnih duljina ne putuju pretjerano daleko. Umjesto jedne bazne stanice koja je koliko toliko udaljena od naših glava, imati ćeš desetine malih odašiljača, vjerojatno na svakoj banderi.

Ali neka, bitno da je brz internet. Jebo mater, ja tu na mobu na 4G znam imat neke blesave megabite po sekundi, 60-70, pa kolimo mi treba?
mkey je offline   Reply With Quote