View Single Post
Staro 04.05.2015., 12:24   #95
tomek@vz
Premium
Moj komp
 
tomek@vz's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: München/Varaždin
Postovi: 3,348
Citiraj:
Autor Hawker Pregled postova
Kolicina gluposti na ovom threadu je zapanjujuca.
Ali,ne bi se dotakao toga. Recenzent je postigao zapanjujuci "uspjeh" ,4,7 GHz sa "samo" 1,488. Lol.
I onda se dezurni trolovi ludiraju o grijanju.
Mrzim se ponavljati,ali meni FX radi sa 1,39 na 4,9 GHz I hladan je .
Ta ploca na kojoj je recenzija obavljena je ,da ne budem grub, sranje. Na Asrocka se osamjezgreni proc NE STAVLJA.

Na ovaj nacin se samo pusta dezurnim trolovima da prikazuju svoje "znanje" o zagrijavanju AMDa. Ili jos bolje,imate na topicu o Visherama dosta sirok opis nacina klokanja FXa pri cemu ostaje hladan uz nisku voltazu postize visok clock.
8300 je low leak chip kojeg je uzitak naklokati bez visokog vcore. Taj chip ima slicne mogucnosti kao i 8320e,8370,8370e.

Edit: da bi recenzija bila postena taj proc treba staviti na Sabertooth ili Crosshair,a ne na to sranje od Asrocka. Cak je i dobar rezultat postignut s obzirom na uzasnu plocu.
Saljite taj proc meni u Split pa da ekipa vidi prave rezultate na klokerskoj ploci.
Vjerujem da bi se smanjio priliv Intel trolova.

Ok...al tom logikom je AMD duplo do troduplo skuplji od Intela. Zašto? Jedan I5 će bez problema raditi na Asus/Asrock/Gigabyte ploči za cca 400kn (bez OC-a naravno za to ipak treba bolja ploča). I opet će jedan I5 4460 za prosječnog korisnika biti hladniji, tiši i u stvarima koje su bitne kućnom korisniku - snažniji od jednog FX8320/8350 kojem očito treba malo bolja ploča jer vuče ipak više struje od ekvivalentnog Intela.

P.S:- što fali Asrocku? Ovo moje "govno" iz "moj komp" bez problema tjera i5 2500K @4.8GHz za 24/7. Imaju svojih "mušica" no generalno ploče im katkad znajmu biti iste kvalitete i manje problema od recimo Gigabyte-a.
tomek@vz je online   Reply With Quote