View Single Post
Staro 27.11.2016., 14:57   #14
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,994
Citiraj:
Autor Mogy Pregled postova
Hvala ekipa na savjetima. Nedavno sam usisao prasinu iz kompa zajedno sa utorima od maticne tako da je kuciste cisto, a sto se tice utora rami mi stoje na 1 pa 3 slotu, jer kada sam stavio jedan ram pored drugog nije htjelo dignuti na 2400mhz. Nisam nikad dizao napon tj..oc-ao komp tako da ako netko moze objasniti koje vrijednosti da stavim, bilo bi super. Posto corsair ima lifetime warranty sta se ne mogu direktno javiti njima i da mi posalju nove rame , a ja njima vratim stare?
Zamjenit će ti i ovdje pod jamstvom memoriju, to uopće nije upitno. Stvar je samo potvrde kvara od strane servisa il u krajnjem slučaju corsaira. Tak da je svakak bitno da si eliminiraš druge moguće uzroke.
No svakako odnesi u servis dok jos malo potestiras, i zamjenit će ti ju.

Neznam ko je spomenuo da mema neradi po speckama(nemislim na taj eror sad, jer ak on je tamo mema će svakako bit zamjenjena) tak je i hrpa deklarirane memoriju na xy mhz, nije na amd-u radila na tim speckama, pa nije nijedna zamjenjena pod jamstvom. Jer je jednostavno ta platforma bila drek za hajspid memoriju.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote