View Single Post
Staro 23.01.2018., 20:03   #11
jp_rv
Premium
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: istra
Postovi: 3,076
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Živim u svemiru gdje mogu kupiti Ruckus da pokrijem klincima sobu da mogu na tabletu biti na Fejsu...
drago mi je da barem netko u ovoj državi živi u takvom svemiru pa da može pljunut 2k kn na router, jer većina nas ne može. (zapravo drago mi je da ima takvih koji će takvu lovu bacit na router, a ne na cugu u nekom cajkaškom klubu).

on topic, zyxel je: https://www.zyxel.com/products_servi...r-NBG-418N-v2/

ima i neki jači model, zapravo isti je samo sa još jačim antenama. uređaj kao takav je sranje, nikakve opcije nema pod milim bogom, ali za uštekat lan kabel u njega i zaboravit da postoji je dušu dao, niti se blokirao, niti bi se restartao, jednostavno je radio dok god je bilo struje. i fantastično pokrivao kuću. prije njega je na istoj poziciji bio tomson od t-coma, morali smo ga spustiti pol kata niže , stajao je u hodniku od kuće na škalama i signala je bilo u stanu u prizemlju samo kod vrata. kad smo stavili zyxel, signala je bilo svugdje, u svakoj točki kuće, u vrtu, a mob mi se spajao još s ceste na taj wifi.

ovaj od kafića mislim da je isti model , drže ga na terasi ispod tende, i na tih 600njak metara izgura oko 1-2mbita. šta je odlično. s obzirom da uređaj ne košta ništa i nađe ih se na njuškalu po 50kn, odličan deal je.
jp_rv je offline   Reply With Quote