Tema: Destiny 2
View Single Post
Staro 29.08.2017., 19:19   #26
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Citiraj:
Autor Doktor O Pregled postova
Sorry diablo 2 hardcore uvrijeđeni fan
Meni kao prvi diablo (diablo 3) koji sam nikakav rpg igrač, sem malo za ruganje i casual play je bio odličan i vratio sam lovu na njemu, meni dobro.
Davno sam otišao iz te igre tako da me boli kifla kakva je danas.

Eto utukao si 2k sati s ekipom...ja tražim 300 od destiny 2 i to je to, a ako naletim na ekipu, mislim da bi i mogla, samo domaća scena ne poznaje ništa osim bf i cod više tako da je teško nać dobru ekipu za halat dobar rpg.

Ugl. treba mi casual igra za opuštanje, i gledam destiny samo ova beta me malo razočarala iako neću po njoj sudit igru.
Nisam D2 hardcore igrac nit sam uvrijedjen. Cinjenica je da D3 nije dobra igra, kupili smo je radi stare slave diablo fransize.

Igra sama po sebi nije bitna, ako imas ekipu za igranje i tetris ce bit zabavan. Milion muha jede govno, sta opet ne znaci da je to delicija.

Destiny 2 su rekli da micu recoil da konzolasima bude lakse, sad jeli to jos ostalo tako il su napredovali u poglupljivanju igre, neznam.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote