View Single Post
Staro 19.03.2015., 10:56   #3011
The Man
Premium
 
The Man's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Agram
Postovi: 1,096
To za optiku bolje provjeri, čisto da ne bi bilo nismo znali.

Umene su oba RAM keksa made by Samsung (što me ugodno iznenadilo) i rade u dual čenl modu iako je jedan 2GB, a drugi duplo veći. Disko je ST1000LM014-SSHD-8GB i za sad mi se čini ok. Mislio sam bubnut 8GB keks mjesto onog keksa od 2GB, ali RAM usage mi skoro nikad ne prelazi 3GB pa mi se čini besmisleno. Čistokrvni SSD imam u kompu koji sad gotovo nikako ne koristim, ali ne da mi se micat optiku zbog njegova umetanja jer nijesam siguran dalče da zatriba, a da spajam eksterni svako malo baš mi se i neda.

Moj primjerak je srebrene boje i primjetio sam da je sa jedne strane na odozgornjem poklopcu kao pohaban lagano na mjestu gdje dolazi do zaobljenja, a ne kontam da sam to mogao sam zdrfljat. Možebitno je od umečanja u torbak. Jel i kod vas tako, imali kakovijeh falšova osim tipkovnice što je nesavršena gotovo svima.

Jučer čitam, dače svima free upgrade na W10. Čak i ilegalcima. Nadam se da budeju drajvere izbacili u dogledno vrijeme pa da se modernizujemo svi skupa zajedno.

Ima li neki freak da je proba metnit gore XP? Iđe li to?
__________________
I LIKE TO WALK ALONG THE BEACH WITH A RAGING HARD ON. IT'S FUNNY TO SEE THE REACTIONS.

The Man je offline   Reply With Quote