View Single Post
Staro 12.01.2018., 22:02   #1861
Nesl
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2018
Lokacija: Pula
Postovi: 2
Moto M

Cijenjeni forumaši,

zadnja tri tjedna imam Motorolu Moto M XT1663 (dobio je na poklon; kupljena u Linksu). Nisam ekspert za telefone, ali iz popisa specifikacija jasno je da je riječ o nekakvoj srednjoj klasi (Octacore 1,8 Ghz, 3 GB RAM, 32 GB interne memorije, baterija 3050 mAh, 1920*1080 zaslon). Instalirao sam samo par aplikacija (W.app, viber, par vijesti, HAK i Wikipedia; igrice ne igram) i dva patcha i zasad sve radi uredno i bez greške. Potpuno punjenje baterije s priloženim punjačem i kablom traje oko 1:45 sati, a baterija izdrži dan do dan i pol ako se ne čačka prečesto.

Ono što me zanima je update s Androida 6 (tvornički instaliran) na Nougat. Naime, u Ažuriranju softvera nudi mi taj update, ali ne znam dobiva li se njime išta, odnosno - još važnije! - gubi li se išta (usporavanje rada, brže pražnjenje baterije,...)? Jedine informacije koje sam našao na netu su od indijskih kupaca i sve redom su katastrofalne, međutim njihovi modeli imaju drugačiji hardver pa ne znam koliko su relevantne.

Ovaj model se očito nije baš puno prodavao u Europi pa je teško naći relevantne informacije.

Ima li tko ovaj telefon i je li radio update na Nougat?

Hvala unaprijed!
Nesl je offline   Reply With Quote