View Single Post
Staro 04.01.2023., 17:54   #493
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970
Bilo mi dosadno pa sam si kupil
Byintek K45 LED projektor





Upotrebljivo, ne i idealno ali cijena je super. Mana je kaj se relativno glasan ali imam 0 iskustva sa projektorima pa moguće nije ni puno glasniji od drugih.
Android radi savim OK, HBO MAX, Netflix, Jubito, ugrađeni video player vrti mkv bez problema, video ide bez ikakvih trzaja, CPU je očito dovoljno dobar, glatko izvođenje.
Boje su dobre, crna nije neka sreća ali ukupni dojam je vrlo dobar. Zvuk sasvim OK za tak jeftini projektor, 2X5 w, proširivo prek bluetootha. Ima auto fokus ali dosta velika mana da treba biti pozicioniran vodoravno u ravnini, ako se nakosi prema dolje slika nije ravnomjerna a podešavanja se moguća samo na kosinu po hrizontali ne i vertikali. Recimo da mu ej namjena kao stolni projektor.
Svjetlina u mraku vrlo dobra, slika na zidu sasvim OK, nemam platno. Mogu se prosiktati oštrina i boje ali jedino ima smisla mijenjati oštrinu koja je jako dobra, doslovno vidiš svaku boru na licu. 1080p ima svoja ograničenja naravno, ovisno na veličinu slike i koliko udaljeno sjediš ali nije baš usporedivo sa rezolucijom na TV-u ili monitoru. Sa tri metra udaljenosti cc 100" slika u filmovima skroz OK.
Eto da me projektor entuzijasti ne sasijeku sa ovim kineskim jeftilenom...možda nekoga zanima.
Mladenxy je offline   Reply With Quote